NASZE GALERIE w GOOGLE
 NASZE AUKCJE
 WYCENY I EKSPERTYZY
 POZWOLENIA NA WYWÓZ
 KOMIS
 Nieruchomości zabytkowe
 Malarstwo
 Grafika
 Rzeżba
 Meble
 Dywany i gobeliny
 Lampy i świeczniki
 Srebra, posrebrzane, plater
 Ceramika i szkło
 Biżuteria
 Sztuka użytkowa
 Przedmioty kultów religijnych
 Militaria
 Ordery, odznaczenia i medale
 Zegary i zegarki
 Ubiory
 Urządzenia techniczne
 Instrumenty muzyczne
 Antyki wiejskie
 Książki
 Dokumenty
 Stare fotografie, widokówki i sprzęt
 Osobliwości
 Kursy i szkolenia
 SKRADZIONE, POSZUKIWANE





Srebra, posrebrzane, plater


Kliknij aby powiększyć:
   0.00 zł

 

Komplet sztućców deserowych, Skandynawia, pocz. XX wiek
   4,690.00 zł
Sztućce bogato grawerowane. Wykonany ze srebra oraz kości słoniowej. W drewnianej kasecie.
 

Tabakierka, srebro, Wiedeń, XIX wiek
   854.00 zł
Tabakierka srebrna bogato zdobiona. Stan dobry. Niewielkie wgniecenia. Wymiary: 77 mm x 32 mm x 23 mm.
 

Naczynie do degustacji wina, srebro, Rosja, XX wiek
   2,928.00 zł
Srebrne naczynie do degustacji wina. Bogato zdobione. Wizerunek Monomacha założyciela Rosji oraz dwugłowy orzeł. Na obwodzie ślady inskrypcji. Wymiary: 115 x 170 mm.
 

Cukiernica, srebro, bogato zdobiona, Prusy, XIX wiek
   2,490.00 zł
Cukiernica repusowana. Srebro - próba 800. Bogato dekorowana. Wyrób jubilerski. Wymiary: 9,6 x 6,0 x 9,2 cm. Waga: 178 g.
 

Wschodni duży dzban inkrustowany srebrem, XX wiek
   989.00 zł
Dzban wykonany z metalu kolorowego, patynowanego na ciemno i inkrustowany misternie srebrem. Jest to ciekawy i rzadki bliskowschodni wyrób rzemieślniczy. Przedmiot przywieziony do Polski w latach 60 - tych XX w. Wysokość: 57 cm. Ekskluzywny pojemnik na laski i parasole.
 

Solniczka i pieprzniczka, plater, Francja, XIX wiek
   488.00 zł
Plater ażurowy. Białe szkło oryginalne. Stan bardzo dobry. Wymiary: 47 x 50 mm
 

Cukiernica, srebro, Polska, p. XX wieku.
   1,489.00 zł
Niewielka srebrna cukiernica ( próba 800), dekorowana motywem kwiatowo - geometrycznym.
 

Dzbanek, plater, Anglia, ok. 1900 rok.
   539.00 zł
Secesyjny, platerowany dzbanek Angielski, zdobiony grawerowanym motywem kwiatu. Bardzo dobrze zachowany.
 

Patera, srebro, Francja, p. XX wiek.
   732.00 zł
Patera dekorowana motywem ptaków i kwiatów. Wykonana w srebrze o próbie 800.
 

Pudełko z alpaki, XIX wiek, Anglia
   599.00 zł
Pudełko nieznanego przeznaczenia, wyprodukowane w Anglii przez żydowską wytwórnię, która sygnowała swoje wyroby znakiem menory, . Na wieczku grawerowany bogaty kartusz herbowy (lekko wytarty). Wymiary: 12,5 x 8,5 x 4,5 cm.
 

Oficerski kieliszek Kirasjera, Rosja,XIX w.
   8,700.00 zł
Srebro pozłacane, wys. 7cm., waga 107g., sygnowany, stan zachowania bardzo dobry;
 

Sztućce sałatkowe Fraget, Polska, pocz. XX w.
   880.00 zł
Plater, stan zachowania bardzo dobry.
 

Kieliszki, Persja, lata 30-te XX w.
   1,773.00 zł
Srebro złocone, stan zachowania bardzo dobry.
 

Imbryk, Persja, lata 30-te XX w.
   2,810.00 zł
Srebro,stan zachowania bardzo dobry.
 

Polerka do paznokci, Rosja, XIX / XX w.
   666.00 zł
Srebro, dł. 13,5 cm., wys. 5 cm., próba: Sterling, stan zachowania bardzo dobry.
 

Zapalniczka, XIX - XX w.
   1,590.00 zł
Plater, wys. 8,5 cm., szer.7,5 cm., śr. ok. 6 cm., sygnowany, stan zachowania bardzo dobry, lekkie przetarcia srebra.
 

Tabakiera, Rosja, pocz. XX w.
   888.00 zł
Srebro, dł. 5 cm., szer. 10,5 cm., wys. 2 cm., sygnowana, stan zachowania bardzo dobry, lekkie przetarcia w pozłacaym fragmencie partii górnej przedmiotu.
 

Okładka na notes, koniec XIX w.
   1,560.00 zł
Srebro na drewnie, dł. 18,5 cm., szer. 12 cm., gł.7 mm., stan zachowania bardzo dobry.
 

Papierośnica, Rosja, XX w.
   1,170.00 zł
Srebro, wewnątrz pozłacana, waga 60 g., wys. 11 cm
 

Dzbanek z mlecznikiem, plater, XIX wiek.
   3,480.00 zł
Dzbanek z mlecznikiem, wykonany z plateru w XIX wieku. Delikatny roślinny wypukłorelief, rzeźbienia kwiatowe.
 

Misa srebrna, Niemcy, XIX wiek.
   3,499.00 zł
Misa w całości srebrna, wykonana w XIX wieku w Niemczech. Ręcznie, głęboko repusowana w owoce, orzechy.
 

Widelczyk z przedstawieniem orła ( PRL).
   0.00 zł
Widelczyk z okresu Polskiej Republiki Ludowej, z wizerunkiem orła na końcu uchwytu, po drugiej stronie grawerowany napis - PRL XXX. Długość - 14,5 cm.
 

Koszyczek na cukiernicę, k. XIX/ p.XX wieku.
   259.00 zł
Srebrna oprawa, koszyczek na cukiernicę z zoomorficznymi uszkami. Delikatnie reliefowana we wzory kwiatowe i geometryczne. Pochodzi z końca XIX, początku XX wieku, secesyjna.
 

Niellowana łyżeczka XX w.
   399.00 zł
Srebrna niellowana łyżeczka do cukru
 

Srebrny naparstek.
   204.00 zł
Srebro, wysokość - 2 cm.
 

Srebrny naparstek.
   256.00 zł
Srebro, wysokość - 2,1 cm.
 

Srebrne pudełko na zapałki, XIX/ XX wiek.
   888.00 zł
Wymiary - 10 na 6,3 cm., wysokość - 3,5 cm.
 

Srebrna puderniczka, XX wiek.
   349.00 zł
Pudernica srebrna z lusterkiem, grawerowana - Drogiej solenizantce w dniu Imienin, Kolezanki i Koledzy, 27.III.56'
 

Łyżka grawerowana, Rosja, XIX/XX w.
   666.00 zł
Srebro pozłacane, emalia komórkowa
 

Komplet łyżeczek z pudełkiem, Rosja 1950
   1,170.00 zł
Srebro pozłacane oraz emalia komórkowa, długość jednej sztuki 11,5 cm
 

Srebrna papierośnica, pocz. XX w
   2,859.00 zł
Srebrna grawerowana papierośnica, pokrywa z jednej strony w całości pokryta jest niebieską emalią
 

Srebrna papierośnica, XX w.
   590.00 zł
Srebro grawerowane ręcznie, stan zachowania bardzo dobry
 

Srebrna papierośnica, XX w.
   999.00 zł
Niewielkich rozmiarów ręcznie grawerowana papierośnica
 

Talerzyki ze stojakiem, Polska, XIX/ XX wiek.
   2,220.00 zł
12 talerzyków/ postawek ze stojakiem. Próba nr. 2.
 

Solniczka i pieprzniczka, pocz. XX wieku.
   999.00 zł
Pojemniczki w całości srebrne, próba 875. Dekoracja na brzegach.
 

Oprawa notesu, Stara Rosja, XIX wiek.
   2,664.00 zł
W całości srebrna okładka notesu o wymiarach 7,5 cm. na 13 cm.
 

Tabakierka z monogramem, XIX wiek.
   2,660.00 zł
Tabakiera z monogramem AJ wykonana ze srebra.
 

Solniczka i pipeprzniczka, Stara Rosja, XIX/ XX wiek.
   444.00 zł
Srebro, próba 800. Komplet.
 

Papierośnica wojskowa z pagonem, Polska, 1910 - 1920.
   1,880.00 zł
W całości srebrna.
 

Cukiernica, początek XX wieku.
   589.00 zł
Cukiernica metalowa, posrebrzana.
 

Serwetnik, Rosja, XIX/ XX wiek.
   204.00 zł
Srebro, Stara Rosja.
 

Koszyczek na szklankę, srebro, połowa XX wieku.
   256.00 zł
Srebro, repusowany motyw owoców.
 

Koszyczek na szklankę, srebro, połowa XX wieku.
   256.00 zł
Srebro, repusowany motyw kwiatowy.
 

Srebrny półmisek, Stara Rosja, XIX wiek.
   26,100.00 zł
Srebro ( punce i próby na odwrocie), uchwyty w kształcie orlich głów - symboli carskiej Rosji.
 

Pojemnik na cukierki, srebro, XIX wiek.
   669.00 zł
Srebro ( punce i próby na spodzie).
 

Patera, Palestyna, XIX wiek.
   1,560.00 zł
Plater. sygnowana "Libert".
 

Pojemnik toaletowy, Anglia, 1904 rok.
   888.00 zł
Srebro, kryształ. Wieczko repusowane.
 

Solniczki, srebro, Rosja 1873 rok.
   1,776.00 zł
Punce i próby na dnie pojemniczków.
 

Łyżka, srebro, Stara Rosja.
   666.00 zł
Świetnie zachowana srebrna, pozłacana, wykładania emalią ozdobna łyżka Rosyjska.
 

Pojemnik toaletowy, Anglia, 1910 rok.
   1,110.00 zł
Srebro, kryształ, reliefowana powierzchnia wieczka.
 

Pojemnik toaletowy, Anglia, 1913 rok.
   666.00 zł
Srebro i kryształ, reliefowana powierzchnia wieczka.
 

Imbryk, srebro, Anglia 1927 rok.
   2,220.00 zł
Srebro. Doskonały stan zachowania.
 

Pudełko na tytoń, srebro, Anglia 1909 rok.
   2,664.00 zł
Sygnowane - Sterling. Bardzo dobrze zachowane.
 

Srebrny koszyczek na szklankę, Moskwa, k. XIX wieku.
   1,776.00 zł
Wysokość - 8 cm., średnica - 7,5 cm.
 

Puderniczka, Polska lata 20ste - 30ste XX wieku.
   666.00 zł
Srebro, próba nr. 3. Wewnątrz lusterko. Na wierzchu grawerowany motyw kwiatowy.
 

Puderniczka, Polska lata 20ste - 30ste XX wieku.
   999.00 zł
Srebro, próba nr. 3. Wewnątrz lusterko. Wierzch dekorowany motywem kwiatowym.
 

Puderniczka, Francja, pocz. XX wieku.
   1,110.00 zł
Srebro pozłacane. Wewnątrz dodatkowe zamknięcie i pokrywa na puder.
 

Cukiernica, Szwecja, 1904 rok.
   7,770.00 zł
Waga 531 gram.
 

Pojemnik na tytoń, srebro, Rosja, 1887.
   2,664.00 zł
Wymiary 8,5 na 6 na 2 cm. Próba srebra - 84.
 

Koszyczki do szklanek, plater, XX wiek.
   777.00 zł
Cena za komplet dwóch sztuk. Wysokość 8,5 cm., średnica 7 cm.
 

Sztućce sałatkowe, Wedwood, XIX wiek.
   999.00 zł
Platerowe sztućce sałatkowe, Angielskiej firmy Wedwood, wykonane w XIX wieku.
 

Cukiernica, plater, XX wiek.
   1,908.00 zł
Okrągła platerowa cukiernica o średnicy 11,5 cm. i takiej samej wysokości.
 

Papierośnica, srebro, Rosja, pocz. XX wieku.
   2,442.00 zł
Srebrna papierośnica sygnowana ADAM3, próba 84. Dobrze widoczne punce i próby. Opal w zamknięciu. Doskonale zachowana.
 

Piersiówka, srebro, I poł. XX wieku.
   1,392.00 zł
Damska srebrna piersiówka, próba srebra 925. Bardzo dobrze zachowana.
 

Koszyczki do szklanek, plater, XX wiek.
   888.00 zł
Cena za komplet - 2 sztuki.
 

Lichtarze, Fraget, k. XIX wiek.
   2,610.00 zł
Cena za komplet. Wysokość 37 cm. Plater.
 

Szczypce do cukru, srebro, Polska, koniec XIX/ początek XX wieku.
   888.00 zł
Szczypce do cukru w kształcie ptasich łapek, wykonane ręcznie w srebrze.
 

Szczypce do cukru, Art Deco, pocz. XX wieku.
   199.00 zł
Platerowe szczypce do cukru zdobione motywem geometrycznym.
 

Szczypce do cukru, srebro, Europa, początek XX wieku.
   390.00 zł
Szczypce wykonane ze srebra o próbie 800. Dekorowane reliefowanym motywem kwiatowym.
 

Widelczyk, plater, początek XX wieku.
   179.00 zł
Długość - 24,5 cm.
 

Patera Mappin& Webb, Anglia, połowa XX wieku.
   399.00 zł
Sygnowana - Mappin&Webb Prince's Plate London&Sheffield England.
 

Patera, srebro, Polska, połowa XIX wieku.
   3,330.00 zł
Srebrna patera, repusowana, dekorowana motywem kwiatowym. Wykonana w Warszawskiej firmie Fraget. Wszystkie próby i punce na spodzie nogi.
 

Taca, plater, Anglia, XIX/ XX wiek.
   789.00 zł
Platerowana taca, dekorowana reliefowanym motywem kwiatowym.